kwie.15

Fragment 3

dodano: 15 kwietnia 2011 przez Uszatka


Fragment 3

Wtorek.18.11

Dzwoniła Pinka. Znowu. Tym razem chciała, żebym pomogła jej w wyrzucaniu wszystkich rzeczy, które kojarzą jej się z Pawłem. (Jej byłym chłopakiem, jak już wspominałam) Nie chciało mi się, wieć powiedziałam, że muszę odrobić lekcje. Tak więc porządki przełożone na jutro. Uff.

 

Wtorek.18.13

Kurcze. Powiedziałam jej(Pince, tak dla jasności), że muszę odrabiać lekcje. Tym samym przypomniało mi się, że RZECZYWIŚCIE muszę odrabiać lekcje. Ła!!

 

Wtorek.18.47

Co się dzieje, po dodaniu chomiafs do kpotamu? Yyy... Chyba coś źle przeprzepisałam. Trudno, skonsultuje z Aśką, ona zawsze wszystko wie. Taki geniusz w klasie to skarb.

Wyobraźcie sobie, jak mieliśmy lekcje polaka (uwaga, teraz doznacie szoku) ONA SIĘ !DOBROWOLNIE ZGŁOSIŁA! Tak więc lekcje mam z głowy.

 

Wtorek.20.32

Tak nie wiedziałam co mam pisać. Na gg przyczepił się do mnie jakiś gostek, że niby mam na imię Kinga i gdzieś się poznaliśmy... Jezu... Ale spokojna głowa, wsadziłam w rosyjskiego tłumacza, żę niby jestem Alica i nic nie rozumiem.... Takich przyczepialskich ludzi powinni w wariatkowie zatrzymać. Że niby to jest jego cel w życiu? Żeby mnie dręczyć???? A fe.

 

Wtorek.20.59

Stwierdziłam,żę może Pinka oczekuje jakiegoś szczególnego wsparcia? Skonsultowałam to z Matim. Wynik: Zainwestowałam w "Bravo girl LOVE", czy coś takiego. Zdzierstwo. Istne zdzierstwo .(chyba tak to się pisze)  Ale trudno, potem dam Pauli (czyli Pince, jeśli wcześniej nie wspominałam)  do zrozumienia, że w rekompensacie oczekuje od niej loda. Big milka, oczywiście. No cóż, ale to później. Teraz muszę lecieć do kuchni, bo matka mnie woła. (znowu)


photo
Sidney mówi: Przyjaciółki są od tego, żeby zgadzać się we wszystkim!!! Zdjęcie pochodzi z notki Fragment 3


Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Nie ma jeszcze komentarzy - wyraź swoją opinię jako pierwszy